multicooker welmax

MultiCooker to wielofunkcyjne urządzenie, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Umożliwia przygotowanie zdrowych, świeżych posiłków w prosty i wygodny sposób. Ponadto nie zajmuje dużo miejsca – dzięki czemu rozwiązuje problem tych, którzy mają małe kuchnie, jest łatwy w czyszczeniu, ma atrakcyjny, nowoczesny wygląd – wyświetlacz i  duże przyciski.

MultiCooker Welmax to zaawansowany robot kuchenny łączący w sobie funkcje aż 12 urządzeń, dzięki czemu można z jego pomocą:
 
– miksować
– blendować
– gotować na parze
– ubijać
– mieszać
– mielić
– siekać
– wyrabiać ciasto
– emulgować
– rozpuszczać
– gotować
– robić dżemy

Z jego niezliczonych zalet warto podkreślić, że jest szybki i łatwy w użyciu, oszczędza czas i pieniądze, inspiruje do zmian nawyków żywieniowych- mobilizuje do zmiany diety na zdrowszą.

Jest idealnym urządzeniem zarówno dla dużych rodzin jak i wiodących życie kawalerskie, studentów i młodych ludzi żyjących w pośpiechu. Został stworzony z myślą o ułatwieniu życia i uproszczeniu codziennego gotowania.

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii maksymalna moc MultiCookera to  1400W, moc grzewcza 1300W, sam silnik natomiast ma moc 600W. Zakres obrotów noży oscyluje pomiędzy 200 a 10.000 obrotami na minutę! Naczynie miksujące  wykonane zostało ze stali nierdzewnej wysokiej klasy SS 304.

Śmiało można polecić go profesjonalistom – kucharzon jak i amatorom zdrowego gotowania. Dzięki MultiCooker'owi, przygotowanie posiłków może stać się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.
 

Zobacz opinie użytkowników multicooker welmax

Prosta obsługa, dla zabieganych chcących się zdrowo odżywiać. Wrzucasz składniki, wybierasz program i idziesz na spacer.

Spory wydatek, ale tak już mam. Lubię dobrą kawę, więc mam w domu dobry ekspres, lubię dobre zdrowe jedzenie, więc mam w domu Multicookera.

Fajna rzecz, naprawdę polecam. Mam miesiąc i jeszcze w życiu się tak zdrowo nie odżywiałam. Najwięcej czasu to mi zabiera zdecydowanie, co chcę zjeść. A potem memory 5 (dosłownie naciskam 2 guziczki) i już mam kolacyjkę.

Polecam multicooker dla osób, które chcą wiedzieć, czy ich masło jest naprawdę masłem, czy tablicą Mendelejewa. Widzisz, co wrzucasz do środka, więc wiesz, co potem jesz.

Nie polecam osobom z tendencją do tycia. Aż chce się gotować…i jeść 🙂